Skip to main content
  • Personální agentura s 20 letou tradicí

    Spolehněte se na stabilní českou personální agenturu s 20letou tradicí a perspektivou do budoucnosti. Pomůžeme Vám nalézt kvalitní pracovní sílu, kterou hledáte!

  • Jsme specialisté na strojírenství

    Spolehněte se na stabilní českou personální agenturu s 20letou tradicí a perspektivou do budoucnosti. Pomůžeme Vám nalézt uchazeče, které právě potřebujete!

Pracujte
s profesionály

Pro úspěch firmy jsou dnes rozhodující dvě kritéria, a to rychlost a kvalita. Již od svého založení se zaměřujeme na spojení flexibilního nasazení s vysokou odborností svých zaměstnanců. Dlouhodobé vazby s našimi zaměstnanci a klienty se odráží v našich hodnotách. Stojíme si za tím, že vzájemný respekt a důvěra jsou neodmyslitelnou součástí úspěchu a spokojenosti při spolupráci. Důležitá je pro nás vysoká kvalita našich služeb a férové jednání, které utváří pevné plnohodnotné partnerství.

 

  • 25 let zkušeností z nás dělá personální agenturu, která rozumí potřebám zaměstnavatelů
  • Rozhodující je pružná reakce při obsazování pozic, které podléhají častým změnám a vyžadují různé úrovně specializace
  • Přizpůsobíme se výběrem typů uchazečů. Ať už hledáte uchazeče se zájmem o kariérní růst nebo jen potřebujete pozici obsadit dočasně, vždy se maximálně snažíme vyhovět vašim potřebám

Naše služby

Na trh dodáváme více než 500 zaměstananců a stále rosteme

Pracujte
s profesionály

Naše společnost staví na třech klíčových pilířích, kterými jsou lidé, hodnoty a úspěch. Naším cílem je propojovat zajímavé společnosti v České republice s kvalitními kandidáty na pracovním trhu. Uvědomujeme si, že společnosti všech velikostí a zaměření často mají různé preference a potřeby v rámci náboru nových kolegů. Každý klient je výjimečný, proto ke každé spolupráci přistupujeme individuálně a připravujeme řešení na míru.