Skip to main content
 • Personální agentura

  s 25 letou tradicí

  Spolehněte se na stabilní českou personální agenturu s 20letou tradicí a perspektivou do budoucnosti. Pomůžeme vám nalézt práci, kterou hledáte!

 • strojírenské profese

  Jsou naše specializace

  Spolehněte se na stabilní českou personální agenturu s 20letou tradicí a perspektivou do budoucnosti. Pomůžeme vám nalézt práci, kterou hledáte!

Specialisté na personalistiku ve strojírenství

Pracujte s profesionály

Na trh dodáváme více než 500 pracovníků a stále rosteme

25 let zkušeností z nás dělá personální agenturu, která rozumí potřebám zaměstnavatelů. Víme, že rozhodující je pružná reakce při obsazování pozic, které podléhají častým změnám a vyžadují různé úrovně specializace.

Přizpůsobíme se výběrem typů uchazečů. Ať už hledáte uchazeče se zájmem o kariérní růst nebo jen potřebujete pozici obsadit dočasně, vždy se maximálně snažíme vyhovět vašim potřebám.

  Napište nám

   *Povinné položky

   Odesláním kontaktu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

   Naše přednosti

   Profesionalita a vstřícnost

   25 let zkušeností

   Široký výběr pozic

   Přátelský přístup rodinné firmy

   Proč zrovna my

   Naše společnost staví na třech klíčových pilířích, kterými jsou lidé, hodnoty a kvalita našich služeb. Naším cílem je propojovat zajímavé společnosti v České republice s kvalitními kandidáty na pracovním trhu. Uvědomujeme si, že společnosti všech velikostí a zaměření často mají různé preference a potřeby v rámci náboru nových kolegů. Každý klient je výjimečný, proto ke každé spolupráci přistupujeme individuálně a připravujeme řešení na míru.